8 Temmuz 2019

Şehit Eren Bülbül Anısına

Şehit Eren Bülbül anısına Türk Hava Yolları’ nın yeni uçağı Maçka’ yı Trabzonlu milletvekillerimiz ile birlikte, Şehit Eren Bülbül’ ün mezarın başında dualar ederek ziyarette bulunuldu. Yönetim Kurulu başkanımız Sayın Yaşar AŞÇIOĞLU ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Ali UZUNAY ve beraberinde ki heyet ile katılımda bulunduk.  #iyikivarsıneren
18 Haziran 2019

Ziyaret

Vakıfbank Genel Müdürü olan derneğimiz üyesi Sn. Abdi Serdar ÜSTÜNSALİH beyi Başkanımız Sn. Yaşar AŞÇIOĞLU, Başkan Vekili Sn. Ahmet KOÇ, Genel Sekreter Sn. Can ÇOBANOĞLU, Başkan yardımcıları Sn. Ali UZUNA ve Sn. Hadi SALİHOĞLU ile birlikte icra kurulu olarak makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
7 Haziran 2019

Bayramlaşma

Bayramlaşma programımızda; Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ahmet Koç, Genel Sekreterimiz Can Çobanoğlu, yönetim kurulu üyesi Prof. Dr. Zerrin Şentürk’ ün ev sahipliğinde dernek üyelerimizle derneğimizin lokalinde bir araya geldik.
13 Mayıs 2019

Onursal Başkanımız

20 Nisan 2019

Onursal Başkanımız

Yoğun ve en üst düzey katılımla; Onursal başkanımız ve Trabzonpark’ ın kurucusu, değerli büyüğümüz ATALAY ŞAHİNOĞLU’ nu son yolculuğuna uğurladık. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
9 Nisan 2019

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü

24 Şubat 2019

Fotoğraf Sergisi

8 Ocak 2019

Trabzon Park’ ta Kış Manzaraları

14 Aralık 2016

Trabzonpark